Rihanna přijede do Prahy a to 20.3.2008

3. března 2008 v 21:25 |  →Rihanna-H0t neWs
Lístky jsou v prodeji za 990 - 790 Kč.
t-music přináší koncert jedné z nejzářivějších hvězd současné světové scény Rihanny! 20. března vystoupí tato devatenáctiletá, multiplatinová R&B zpěvačka poprvé ve své kariéře v pražské Aréně HC Sparta Praha!

Rihanna , narozená jako Robyn Rihanna Fenty, je barbadoská zpěvačka, která je ve své tvorbě ovlivněna popem, R&B, reggae, dancehalle a dance.Rihanna se po světě proslavila hity jako "Pon de Replay", "SOS", "Unfaithful", "Break It Off" a v poslední době například hity "Umbrella" a "Shut Up and Drive".

Její kariéru odstartovala náhoda, když se na dovolené setkala s producentem Evanem Rogersem, který jí pomohl nahrát první vlastní písně a které jeho zásluhou dostal do rukou populární Jay-Z.
Rihanna dostala smlouvu u nahrávací společnosti Def Jam a vydala debutové album "Music Of The Sun", ze kterého vzešel první singl "Pon de Replay", který se usadil na špici hitparád jak ve Spojených Státech, tak v Evropě. Následovala úspěšná alba "A Girl Like Me" a aktuální "Good Girl Gone Bad", kterých se po celém světě prodaly miliony kusů a hit "Umbrella" překonal většinu hitparádových rekordů ve Velké Británie.

20. března 2008 zažijete v pražské Aréně HC Sparta Praha neopakovatelnou show plnou energické hudby, sexy tance a oslňujících pyroefektů!

Koncert pořádá WTF Entertainment a Depo Crew.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro od 790,-


http://images.eonline.com/eol_images/MyStyle/20070717/293.rihanna.071707.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.