Článek v Sweet 17

3. března 2008 v 21:28 |  →Rihanna-časopisy...
ImageNestává se často, aby služebně mladší hvězda showbyznysu mluvila o svých kolegyních nebo aby jim dokonce radila co se svými životy na hraně. Rihanna se však na tento poměrně úzký led pustila. Opřela se trochu do herečky Lindsay Lohan a zpěvačky Britney Spears.


Ani jedna prý nezvládá dění kolem sebe, ani svůj život celkově. "Britney i Lindsay si za své problémy mohou hlavně samy. Nevím, asi jim sláva stoupla do hlavy tolik, že se tam nevejde už nic jiného," prohlásila dost odvážně a nezůstalo jen u toho. I když se obě snaží dostat se ze všech těch trablů, Rihanna se prý vůbec nediví, že jim to moc nejde. "Mám pocit, že pořád spoléhají na pomoc někoho jiného. Ale takhle to nefunguje. Netuším, co by je mohlo donutit změnit životní styl, ale jsem si jistá, že musí chtít především ony samy a přestat čekat na nějakou pomoc zvenčí. Když nepřišla doteď, těžko přijde někdy později. Skoro se mi zdá, že se jim vůbec nechce životní styl měnit," uvedla zpěvačka.

Ona sama, na rozdíl od obou divošek, má kariéru rozjetou více než skvěle. Všechny její singly se v hitparádách chytly skvěle, cédéčka se výborně prodávají a o zpěvačku je stále větší zájem. Podobným způsobem už v minulosti začalo víc na první pohled pohádkových příběhů ze showbyznysu. Ale mnoho z nich skončilo v propadlišti hudebních dějin, kde nikomu nechybí. A co Rihanna? Bulvárním skandálům se zatím úspěšně vyhýbá… otázka je, jak ještě dlouho jí to vydrží… Po megahitu Umbrella a kromě momentální pecky Shut Up And Drive jsou na světě už další dva hity - velmi taneční Don´t Stop The Music a Hate That I Love You, kterou s ní nazpíval Ne-Yo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.