Cenám World Music Awards kralovala sexy Rihanna

2. března 2008 v 11:14 |  →Rihanna-H0t neWs
V monackém Monte Carlu se už tradičně konalo udílení cen World Music Awards. A tradičně mu kralovaly především ženy.
Ceny, nad nimiž převzal záštitu monacký kníže Albert II., se udílejí za nejprodávanější alba předešlého roku. Na galavečeru se tak sešla současná smetánka pop music.
Hvězdami večera se stala trojice zpěvaček r'n'b Rihanna, Ciara a Patti LaBelle, která si odnesla cenu za celoživotní přínos hudbě. A přestože je zpěvačce již šedesát let, může šarmem svým více než o polovinu mladším kolegyním dosud směle konkurovat.

Podobnou cenu si odnesla i Celine Dion, která byla oceněna jak za dosavadní přínos hudbě, tak coby nejprodávanější ženská interpretka hudební historie.
Rodačka z Barbadosu Rihanna si odnesla cenu za nejprodávanější zpěvačku současnosti - čemuž kromě svěžích nahrávek pomáhá i její krása, kvůli níž je vyhledávaným objektem fotografů snad každého bulvárního média. Ostatně společně s Ciarou se obě předvedly ve svůdných modelech, které jen podtrhly jejich mimohudební přednosti.
Zahanbit se nedala ani švédská playmate Victoria Silvstedtová, která se blýskla v jednoduchých fialových šatech, překvapivě nijak provokativních. Snad aby neukázala víc, než by chtěla. Pravda, playmate podobné problémy většinou neřeší, ale na večírku byl přece jen i sám kníže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.